Obróbka drewna » Sortowanie i... » Informacje

Informacje dla placu drewna okrągłego


 

Transport drewna okrągłego

 

 


Ekonomiczny system jednoosobowy
Sortowanie, korowanie i przerzynanie - pewnie i wygodnie sterowane z pulpitu sterowniczego – tak wygląda przyszłość na placu drewna okrągłego. Pracochłonna harówka należy do przeszłości: z pojazdem sortującym i transportującym drewno okrągłe (RSTW) Baljer & Zembrod zoptymalizował przebieg pracy – jedna osoba ma wszystko pod kontrolą. Zalety: zwiększenie wydajności i mocy przedsiębiorstwa.

Sortowanie, przerzynanie, przycinanie.
Z „wszechstronnym pojazdem” na wszystkich etapach pracy uporasz się tylko z jednoosobową załogą. Pracownik ze stanowiska sterowniczego, z kołysząco wyglądającej kabiny, obsługuje pewnie i precyzyjnie wszystkie agregaty pracujące, które są w zasięgu wzroku uporządkowane na platformie pojazdu.

Ta przemyślana koncepcja w modułowym systemie budowy umożliwia w każdym tartaku stworzenie indywidualnego placu drewna okrągłego. Zainstalowany pomiar elektroniczny redukuje odpad i gwarantuje ekonomiczny zestaw kłód. Zawsze na miarę. Pojazd sortujący i transportujący drewno okrągłe jest w każdym przypadku dopasowany według indywidualnych wymagań. Jeden z wielu wariantów wyposażeń: kontener dla pokrywających koszty i ekonomicznych instalacji odpylających.

 

Sortowanie i przycinanie drewna okrągłego.

Beschicken von Rundholz