Obróbka drewna » Sortowanie i... » Informacje

Informacje dla placu drewna okrągłego


 

Transport drewna okrągłego

 

 


Ekonomiczny system jednoosobowy
Sortowanie, korowanie i przerzynanie - pewnie i wygodnie sterowane z pulpitu sterowniczego – tak wygląda przyszłość na placu drewna okrągłego. Pracochłonna harówka należy do przeszłości: Baljer & Zembrod z pojazdem sortującym i transportującym drewno okrągłe (RSTW) zoptymalizował przebieg pracy – jedna osoba ma wszystko pod kontrolą. Zalety: zwiększenie wydajności i mocy przedsiębiorstwa.

Sortowanie, przerzynanie, przycinanie.
Z „wszechstronnym pojazdem”i tylko jednoosobową załogą uporasz się ze wszystkimi etapami pracy. Operator ze stanowiska sterowniczego obsługuje pewnie i precyzyjnie wszystkie agregaty pracujące znajdujące się na platformie pojazdu w zasięgu jego wzroku.

Ta przemyślana koncepcja modułowego systemu budowy umożliwia w każdym tartaku stworzenie indywidualnego placu drewna okrągłego. Zainstalowany pomiar elektroniczny redukuje odpad i gwarantuje ekonomiczny rozdział kłód. Zawsze na miarę. Pojazd sortujący i transportujący drewno okrągłe w każdym przypadku jest dopasowany według indywidualnych wymagań. Jeden z wielu wariantów wyposażeń to kontener dla ekonomicznych instalacji odpylających pokrywających koszty.

 

Sortowanie i przycinanie drewna okrągłego.

Beschicken von Rundholz